ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΔΕΞΙΟΤΗΤΩΝ 2022-23. Εργασίες μαθητών

“Τα επαγγέλματα πίσω από την κάμερα, δημιουργία Stop Motion Animation”

Οι μαθητές της Γ΄ τάξης ερευνούν για τα επαγγέλματα πίσω από την κάμερα και με ομαδική εργασία δημιουργούν Stop Motion Animation με ελεύθερο θέμα.

Συμπερίληψη: Αλληλοσεβασμός – Διαφορετικότητα

Οι μαθητές της Γ΄ τάξης δημιούργησαν ένα ομαδικό Εικαστικό έργο με θέμα τη Διαφορετικότητα

Ανθρώπινα δικαιώματα

Οι μαθητές της Α΄ τάξης αφού έκαναν έρευνα , δημιούργησαν πολυτροπικές αφίσες για τους υπέρμαχους των Ανθρώπινων δικαιωμάτων και τα δικαιώματα του παιδιού.

Πατώντας στον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε να περιηγηθείτε σε ένα ψηφιακό βιβλίο που παρουσιάζει τις εργασίες των μαθητών μας.