Ημέρα του Αγιασμού

Η τελετή Αγιασμού για το σχ. έτος 2023 – 24 θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα, 11 Σεπτεμβρίου 2023 και ώρα 09:00΄.

Οι μαθητές θα προσέλθουν στο σχολείο στις 08.45΄, έχοντας μαζί τους τσάντα, τετράδιο και στυλό.

Μετά το πέρας του Αγιασμού, οι μαθητές θα εισέλθουν στις αίθουσες διδασκαλίας, θα λάβουν το πρόγραμμα διδασκαλίας για την επόμενη ημέρα και θα τους διανεμηθούν τα διδακτικά βιβλία.

Οι μαθητές θα σχολάσουν σταδιακά ανά τμήμα, όταν ολοκληρωθεί η παραπάνω διαδικασία.

Ο Διευθυντής και οι εκπαιδευτικοί του σχολείου σας εύχονται “Καλή σχολική χρονιά”!!!